مدت زمان عمل زیبایی بینی
مدت زمان عمل زیبایی بینی چقدر است؟
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۶
تزریق کورتون بعد از جراحی زیبایی بینی
تزریق کورتون بعد از جراحی زیبایی بینی
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶

آیا نتیجه عمل زیبایی بینی با طراحی کامپیوتری که قبل عمل انجام شده مطابقت دارد؟

نتیجه عمل زیبایی بینی

آیا نتیجه عمل زیبایی بینی با طراحی کامپیوتری که قبل عمل انجام شده مطابقت دارد؟

یکی ازکارهایی که جراحان جوان عمل زیبایی بینی انجام می دهند طراحی کامپیوتری جراحی زیبایی بینی روی صورت بیمار قبل از عمل زیبایی بینی می باشد. این جراحان با این کار توقع بیمار را از عمل زیبایی بینی بالا می برد و اگر هم نتیجه عمل زیبایی بینی موفقیت آمیز باشد، بیمار ممکن است از نتیجه جراحی زیبایی بینی راضی نباشد.
جراحان با تجربه قبل از عمل زیبایی بینی با بیمار مشورت می کنند و راهنمایی های لازم را به عمل می آورند و برای بیمار شفاف سازی می کنند که بهترین طراحی در حین عمل زیبایی بینی انجام می شود. پزشک در حین عمل فرم بینی را هماهنگ با سایر اجزای صورت عمل می کند و این موضوع باید قبل از جراحی زیبایی بینی به بیمار درمیان گذاشته شود.
افرادی که قصد عمل زیبایی بینی را دارند نیز باید بدانند که طرحی که قبل از انجام عمل زیبایی بینی از صورت آن ها به وسیله کامپیوتر طراحی می شود نمی تواند صد در صد باشد و ممکن است در حین عمل زیبایی بینی تغییراتی در آن رخ دهد.
به همین دلیل است که جراحان بینی با تجربه با طراحی صورت بیمار قبل از عمل مخالف هستند و خود هیچگاه این کار را انجام نمی دهند.
دکتر سید علی بصام متخصص گوش و حلق و بینی و عمل زیبایی بینی است که در این زمینه از مهارت و تجربه زیادی برخوردار است. افرادی که قصد انجام عمل زیبایی بینی دارند می توانند با مراجعه به مطب ایشان از راهنمایی هایشان بهره مند شوند و برای انجام جراحی زیبایی بینی اقدام نمایند.

نتیجه عمل زیبایی بینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *