گچ گرفتن بینی بعد از جراحی زیبایی بینی
گچ گرفتن بینی بعد از جراحی زیبایی بینی
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۶
چه زمانی می توان عمل ترمیمی بینی انجام داد؟
چه زمانی می توان عمل ترمیمی بینی انجام داد؟
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۶

بالا بردن نوک بینی در عمل زیبایی بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

بالا بردن نوک بینی در عمل زیبایی بینی

بالا بردن نوک بینی در عمل زیبایی بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

معمولا برای زیبایی چهره معیارهایی وجود دارد که اصل یک سوم یکی از این معیارها است. اصل یک سوم اینگونه می گوید که یک سوم بالای صورت پیشانی است و یک سوم پایین صورت از زیر بینی تا زیر چانه ادامه دارد بنابراین بالا بردن نوک بینی در عمل زیبایی بینی باید به گونه ای باشد که این تناسب صورت و معیار زیبایی از بین نرود.

اگر پزشکی بدون توجه به معیارهای زیبایی اقدام به جراحی زیبایی بینی کند ممکن است باعث شود اشکالات صورت بیشتر از قبل نمایان شود. به همین دلیل توجه به طبیعی بودن بینی در جراحی زیبایی بینی از نکات مهم این جراحی است. یکی از دلایلی هم که امروزه متقاضیان عمل زیبایی بینی خواهان آن هستند نیز همین موضوع است.

در جوامع امروزی بینی هایی مانند بینی سرسره ای و عروسکی جایگاه خود را از دست داده اند و دیگر کسی خواهان این نوع عمل های زیبایی نیست در مقابل عمل زیبایی بینی به صورت طبیعی پرطرفدار شده است.

همچنین یکی دیگر از نکاتی که در تصمیم گیری برای مقدار بالا بردن نوک بینی موثر است لب ها و فاصله بین لبها و بینی می باشد. اگر لب بالا کوتاه یا بلند باشد در شکل بینی تاثیر گذار است.

یکی از نکات بالا بردن نوک بینی این است که برای این که نوک بینی در دراز مدت دچار افت نشود پایه اسکلتی بینی حتما باید تقویت شود. که این عمل با ستون غضروفی که در پایه بینی گذاشته می شود انجام می گردد. در اینجا نکته ای که باید به آن اشاره نمود این است که نوک بینی افتاده بر مقدار هوای تنفسی از راه بینی موثر است و همچنین ظاهر فرد را مسن تر نشان می دهد.

پزشکانی که نوک بینی را بیش از حد بالا می برند باید از بافت های بینی بیش از اندازه بردارند که ممکن است این کار باعث شود پره های بینی هنگام تنفس به یکدیگر بچسبند.

گاهی پیش می آید که افرادی که کمی مسن هستند علاوه بر عمل زیبایی بینی اقدام به رفع چین و چروک صورت می کنند که در برخی از مواقع این کار همزمان با هم انجام می شود. با این کار می توانند ظاهری جوان تر داشته باشند.

دکتر سید علی بصام متخصص گوش و حلق و بینی و عمل زیبایی بینی با داشتن سابقه و مهارت در این زمینه آماده ارائه راهنمایی های لازم درباره عمل زیبایی بینی به متقاضیان این عمل جراحی است.

بالا بردن نوک بینی در عمل زیبایی بینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *