عوارض عمل زیبایی بینی
عوارض عمل زیبایی بینی
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۶
نکات مهم قبل و بعد از جراحی
دی ۱۳, ۱۳۹۶

تاثیر خندیدن و حرکات صورت روی مدل بینی

تاثیر خندیدن و حرکات صورت روی مدل بینی

تاثیر خندیدن و حرکات صورت روی مدل بینی

به طور طبیعی زمانی که حرکاتی مانند خندیدن در صورت ایجاد می شود ممکن است این حرکات نوک بینی را به سمت پایین بکشد و باعث افتادگی نوک بینی شود. در عمل های جراحی امروزی روش هایی ابداع شده است که تاثیر خندیدن و حرکات صورت روی مدل بینی را برطرف می نماید.

امروزه در بیشتر عمل های جراحی به جای اینکه بافت های بینی برداشته شود و یا کم شود سعی در افزایش بافت های بینی و تقویت بینی می شود.

در عمل زیبایی بینی ، جراح از بخش های که برای بینی ناهنجار است بخش هایی را برمی دارد و در محل مناسبی از بینی که به آن احتیاج است اضافه می نماید. این کار باعث می شود که بینی تقویت شود و در طولانی مدت باعث افتادگی نشود و اسکلت مناسب و محکمی داشته باشد.

جراح زیبایی معمولا در عمل زیبایی بینی قطعه ای باریک از بخش تیغه بینی را بر می دارد و در پایین ترین قسمت بینی و به بخش پایه حمایتی بینی اضافه می کند.

روش های جراحی زیبایی بینی در حال حاضر تکامل بسیار زیادی پیدا کرده است و روش های عمل زیبایی بینی تقویتی که در آن بافت های بینی تقویت می شود رواج پیدا کرده است.

به این ترتیب می تواند گفت عوارضی که در عمل زیبایی بینی به وجود  می آید از دستکاری های بیش از حدی است که در بینی انجام می شود و بافت های بینی بیش از حد برداشته می شود.

در جراحی زیبایی بینی به روش امروزی و افزایش بافت های بینی به جای اینکه از بافت های بینی کاسته شود تحول عظیمی به وجود آمده و به این ترتیب عوارض عمل زیبایی بینی کاهش یافته است.

تاثیر خندیدن و حرکات صورت روی مدل بینی

تاثیر حرکات صورت روی مدل بینی

دکتر سید علی بصام متخصص گوش و حلق و بینی و عمل زیبایی بینی با اشراف کامل به روش های نوین جراحی زیبایی بینی می تواند افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی هستند به صورت درستی راهنمایی نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *