تزریق کورتون بعد از جراحی زیبایی بینی

معمولا تورم بعد از عمل زیبایی بینی تا حداقل ۶ ماه باقی می ماند. اما بعضی از افراد برای اینکه این ورم را از بین ببرند عجله دارند. این اشخاص از دکتر می خواهند که برایشان کورتون تزریق کند. درباره این موضوع باید اینگونه توضیح داد که تزریق کورتون بعد از جراحی زیبایی بینی ضرورتی ندارد اما اگر بیمار اصرار دارد که این کار انجام شود باید دست کم یک ماه از عمل زیبایی بینی گذشته باشد.

برای تزریق کورتون باید دقت شود که این کار توسط پزشک معالج انجام شود. و اینکه تزریق کورتون را پزشک باید تایید کند. معمولا تزریق کورتون در قسمت های خاصی از بینی و در نواحی بالای نوک بینی انجام می شود.

تزریق کورتون بعد از جراحی زیبایی بینی بیشتر در بینی هایی که دارای پوست های ضخیم هستند انجام می شود و برای بینی های با پوست نازک مناسب نیست. و همانطور که گفته شد در نواحی خاصی از بینی باید تزریق شود. اگر کورتون در ناحیه اشتباه تزریق شود باعت تورفتگی در قسمتی از پوست که تزریق انجام شده می شود و همچنین عوارض دیگری نیز دارد.

اگر تزریق کورتون به نحو صیح انجام گیر برای پوست های ضخیم مفید واقع می شود و عوارضی ندارد.

دکتر سید علی بصام متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی است و می تواند افرادی که قصد انجام عمل زیبایی بینی دارند را به درستی راهنمایی نماید تا در آینده دچار مشکل نشوند.

تزریق کورتون بعد از جراحی زیبایی بینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *