چه زمانی می توان عمل ترمیمی بینی انجام داد؟

چه زمانی می توان عمل ترمیمی بینی انجام داد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: گاهی اوقات پیش می آید که بیماری از نتیجه ی عمل زیبایی بینی خود راضی نیست. بنابراین اگر بخواهد عمل ترمیمی بینی انجام دهد باید یک سال صبر کند تا پزشک بتواند بینی بیمار را ارزیابی کند و درمورد عمل ترمیمی بینی وی نظر دهد.

همیشه جراحان بینی قبل از جراحی زیبایی بینی با بیمار صحبت می کنند و به وی می گویند که بعد از عمل باید حدودا ۶ ماه تا یکسال صبر کنند و بعد اگر جراح تشخیص داد عمل ترمیمی بینی را انجام دهد.

معمولا تورم بینی باید از بین برود تا بینی عمل شده شکل واقعی خود را نشان دهد. دقیقا در این مرحله است که فرد می تواند نتیجه گیری کند که عمل ترمیمی بینی باید انجام دهد یا نه.

یکی دیگر از سختی های عمل ترمیمی بینی وجود جای زخم از عمل بینی اولیه است. هر چه جای زخم نرم تر باشد کار برای جراح آسان تر می شود ولی به هر حال باید به این موضوع توجه داشت که جای زخم می تواند عمل ترمیمی بینی را با چالش روبرو کند.

نکته ای که بیمارانی که عمل زیبایی بینی انجام داده اند باید به آن توجه داشته باشند این است که باید به بینی عمل شده خود به اندازه کافی مهلت بدهند تا فرم اصلی خود را بدست آورد و بعد از این مرحله اگر احتیاج به عمل ترمیمی بینی احساس شد این کار را انجام دهند.

چه زمانی می توان عمل ترمیمی بینی انجام داد؟

عمل ترمیمی بینی

دکتر سید علی بصام متخصص گوش و حلق و بینی و عمل زیبایی بینی در زمینه جراحی زیبایی مهارت و تجربه کافی را دارد و می تواند افرادی که قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارند به نحو درست راهنمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *