چه زمانی می توان عمل ترمیمی بینی انجام داد؟
چه زمانی می توان عمل ترمیمی بینی انجام داد؟
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۶
عوارض عمل زیبایی بینی
عوارض عمل زیبایی بینی
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۶

گرفتگی بینی بعد از جراحی زیبایی بینی چه مدت طول می کشد؟

گرفتگی بینی بعد از جراحی زیبایی بینی

گرفتگی بینی بعد از جراحی زیبایی بینی چه مدت طول می کشد؟

گرفتگی بینی بعد از جراحی زیبایی بینی ممکن است تا ۲ هفته به طول انجامد. بعد از عمل زیبایی بینی به دلیل تورمی که در بینی وجود دارد تنفس برای بیمار سخت است. همچنین ممکن است به دلیل ترشحاتی که در بینی وجود دارد و نیز وجود خونابه در بینی این گرفتگی ممکن است برای بیمار کمی آزار دهنده باشد. اما این مشکل بعد از چند روزحل می شود و بیمار نباید نگران آن باشد.

در افرادی که آلرژی دارند ممکن است به دلیل این که در حین عمل زیبایی بینی مخاط بینی تحریک می شود، گرفتگی بینی آن ها مدت بیشتری طول می کشد تا بهبود یابد که این موضوع را جراح بینی قبل از جراحی زیبایی بینی به بیمار متذکر می شود.

این گرفتگی مدت زیادی طول نمی کشد و در این مدت بیمار می تواند برای این که ترشحات بینی را کاهش دهد با استفاده از سرم شستشو دارخل بینی را شستشو دهد. به این ترتیب بیمار می تواند راحت تر و با مشکل کمتری تنفس از راه بینی داشته باشد.

البته نوع عمل نیز می تواند در مقدار تورم بینی تاثیر گذار باشد و اینکه تجربه و مهارت جراح تا چه حدی باشد تا تورم بینی بعد از عمل زیبایی بینی کم باشد.

گرفتگی بینی بعد از جراحی زیبایی بینی

بعد از جراحی زیبایی بینی

دکتر سید علی بصام متخصص گوش و حلق و بینی در زمینه جراحی زیبایی بینی سابقه طولانی و مهارت زیادی دارد و می تواند بعد از جراحی زیبایی بینی مقدار تورم بینی را کنترل نماید و راهکارهایی را برای کاهش تورم بینی به بیمار ارائه دهد.

افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی هستند می توانند با مراجعه به مطب دکتر سید علی بصام راهنمایی های لازم در این زمینه را کسب کنند و با دید بازتری برای عمل زیبایی بینی تصمیم گیری نمایند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *